Bahreyn Ticari Vize

 Bahreyn Ticari Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

1-Davetiye

2 - Şirketin antetli kağıdına Bahreyn Konsolosluğuna hitaben yazılmış vize talep dilekçe   3 - Son 3 ay içinde alınmış faaliyet belgesi   4 - Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi   5 - Şirketin İmza Sirküleri fotokopisi   6 - Güncel Tarihli Vergi Levhası fotokopisi   7 - Kimlik fotokopisi   8 - Şirketin Banka Hesap Cüzdanı fotokopisi veya son 3 aya ait banka hesap dökümü   9 - Varsa Kira Gelirleri, Tapu Fotokopisi, Araç Ruhsatı Fotokopisi   10 - 10 yıldan eski olmayan ve seyahatin dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport   11 - Arka fonu beyaz 2 adet biyometrik fotoğraf
 

Bahreyn Konsolosluğu, Bahreyn Ticari Vizesi Nedir?

Bahreyn'e iş ve ticari faaliyetlerde bulunmak için giden kişilerin alması gereken vize türüdür. Bahreyn'de ziyaret edilecek olan firmadan alınan davetiye yazısı Bahreyn ticari vize işlemleri için önemli bir belge olurken, ticari vize için kişisel ve grup halinde başvuru yapılabilir. Kongre, fuar, eğitim ve seminer gibi bir gerekçe ile yurtdışına çıkacaksanız şayet yine ticari vize almanız gerekecektir. Bahreyn Konsolosluğu, davetiye olmadan yapılan ticari vize başvurularını kabul etmemektedir

Bahreyn Krallığı Ticari Vize İşlemleri İçin Gerekli Olan Davet Yazısının İçeriği Nasıldır?
Bahreyn’e gidecek kişinin adı, soyadı, doğum tarihi ve pasaportuna dair göstergeler

Seyahat içeriğini nelerin oluşturduğu ve referans olan kişi tarafından masrafların karşılanacağına dair dökümanlar

Bahreyn Ticari Vize İşlemleri Başvurusunda Dilekçe İçeriği Nasıl Olmalıdır?

Başvuru sahibinin adı ve soyadı, bilgileri, iş yerindeki görevi ve ziyaretinin kapsamı,  yine ziyaret edeceği şirketin ismi hangi tarihler arasında bu şirketi ziyaret edeceği ve vize bitiş tarihinden önce geri dönüleceğine dair taahhüt şeklinde olmalıdır.

Bahreyn Konsolosluğu, Bahreyn Vize Ücreti Ne Kadar?

Bahreyn ticari vize ücreti seyahatinizin içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Bahreyn ticari vize, Bahreyn turistik vize, Bahreyn ziyaret vizesi çeşitli vize türleridir.
 

 Bahreyn Ticari Vize Almak Kolay mıdır?

Bahreyn vize işlemleri çok sayıda evrak ve belgelerin organize edilmesiyle oluşan bir süreçtir. Evrak ve belgeler istenilen (ideal) bir şekilde organize edilmesi gerekirken, başarılı şekilde organize edilen belgeler vize alma başarısını her zaman arttırır. Yurt dışında ziyaret edecek olduğunuz firmadan alınan davetiye yazısı ticari vize alma oranınızı her zaman arttıracaktır. 

Bahreyn Konsolosluğu, Aile Şirketi Olanların Ticari Vize Alması Gerekir mi? 

Aile şirketi olan herkes ticari vize başvurularında bulunmasına gerek olmadığı gibi, aile şirketi sahibi iseniz ve ticari bir niyetiniz yoksa ticari vize almanıza gerek olmayacaktır. Yurt dışına çıkış niyetiniz ticari bir faaliyet taşıması halinde ise ticari vize almanız gerekecektir.

 

Bahreyn Ticari Vize Bilgi


 

Bahreyn Ticari Vizesi